Aktualności

Budowa Ośrodka Innowacyjno – Integracyjnego Edukacji Przedszkolnej w Starym Mieście

W tym roku dobiegnie końca budowa Przedszkola Samorządowego w Starym Mieście którą realizuje firma P.P.H.U. MISZBUD. Nowoczesny i innowacyjny budynek pomieści ponad 120 maluchów z całej gminy. Już w marcu rusza rekrutacja dzieci na nowy rok szkolny, w którym to będą one mogły korzystać z nowego obiektu!

| Czytaj więcej

Adaptacja budynku przy ul. Benesza 1 w Koninie na cele administracyjne.

W obecnym 2013 roku rozpoczęliśmy prace remontowo-budowlane w budynku mieszczącym się przy ul. Benesza w Koninie. Prowadzona adaptacja, której termin zakończenia to 31 marca 2014 roku, ma przystosować budynek na cele administracyjne, a konkretnie na potrzeby Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej, którego stanie się nową siedzibą.

 

| Czytaj więcej

Nowość! Młot Udarowy PRWg3C!

Prezentujemy Państwu najnowszy produkt, polskiego producenta elektronarzędzi Celma. To Młot Udarowy PRWg3C dostępny w naszej sprzedaży internetowej. Już teraz możesz go zamówić w promocyjnej cenie 1215.00 zł. + (19.00 zł koszty wysyłki). Aby złożyć zamówień wejdź: Młot Udarowy PRWg3C Celma.

| Czytaj więcej

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Boże Narodzenie to szczególne Święta, rodzinne, wesołe, radosne i pełne optymizmu. Są rórwnież zwieńczeniem mijającego roku, a więc doskonałym momentem na zatrzymanie się i refleksję nad tym co było dotychczas i będzie w przyszłości. Dlatego w tym szczególnym dniu pragniemy życzyć wiele pomyślności, aby to co dotychczas cieszyło i mobilizowało do realizowania marzeń i ambicji oraz przekraczania kolejnych granic w dążeniu do szczęścia.

Życzą Właściciele i Pracownicy

P.P.H.U. MISZBUD

E-NOBI.PL

| Czytaj więcej

Remiza Strażacka w Bogusławicach

Nowy rok 2012 przynosi firmie MISZBUD kolejne budowlane realizacje. Obecnie prowadzimy remont czterech remiz strażackich i przygotowujemy się do wejścia na kolejne budowy. Rok zaczął się dla naszej firmy obiecująco tym bardziej, że realizujemy zaplanowane inwestycje zgodnie z poczatkowymi założeniami. Mamy przyjemność zaprezentowania w REALIZACJACH aktualnie prowadzony remont Remizy Strażackiej w Bogusławicach.

| Czytaj więcej

Fasada Roku 2011! Koło reprezentowane przez firmę MISZBUD

Fasada RokuPlebiscyt Fasada Roku organizowany jest od 5 lat przez firmę Baumit, producenta wysokiej jakości materiałów budowlanych . Ma on na celu docenić inwestorów, architektów i wykonawców stosujących kompletną technologię Baumit. W tegorocznej edycji wszystkie zgłoszone obiekty rywalizują o zwycięstwo w sześciu kategoriach. Jury plebiscytu Fasada Roku obradowało w lutym 2012, a w jego skład weszli: Ryszard Szymański z firmy Baumit, Katarzyna Baranowska z Fundacji Twórców Architektury, Małgorzata Makowska z czasopisma Architektura Murator, Irena Walczak z wydawnictwa Murator, a także Roman Rutkowski z Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, Józef Adamowski z Wydziału Budownictwa Politechniki Wrocławskiej oraz Andrzej Poniewierka z Dolnośląskiej Izby Architektów. Ogłoszenie zwycięzców i wyróżnionych nastąpi wiosną bieżącego roku w czasie uroczystej gali.

| Czytaj więcej

Odwiedź nas na Facebooku!

Odwiedź i polub nas na Facebooku. Na jego łamach publikować będziemy najciekawsze i najważniejsze wydarzenia budowlane w Polsce i na Świecie. Znajdziecie tu również informację na temat naszej bierzącej działalności, prowadzonych budów i materiałów budowlanych. Tu też organizowane będą promocje, przeceny i wyprzedaże!

 

| Czytaj więcej

Sponsorujemy AZS Politechnika Poznańska

Ruszyły rozgrywki I ligi Korfaballa. W tym sezonie drużyna AZS Politechnika Poznań występowała będzie ze wsparciem E-NOBI.PL.
Korfball to wciąż raczkująca w Polsce dyscyplina sportu, której światowe korzenie sięgają 1903r. Pierwsze rozgrywki o randze międzynarodowej odbyły się w roku 1978 w Holandii, a od 1987 odbywają się one regularnie co cztery lata.
 

| Czytaj więcej

<<< wstecz 1 2 3 dalej >>>
Nasz sklep z materiałami budowlanymi: e-nobi.pl

Centrum Obsługi Klienta

Masz pytania?
Chcesz się czegoś dowiedzieć?
+48 602 643 989
Formularz kontaktowy