Wygraj Łazienkę za 10 000 zł.

Posiadasz starą zniszczoną, niefunkcjonalną łazienkę, która wymaga remontu lub nie wykończyłeś jeszcze nowej? Weź udział w konkursie organizowanym z okazji 15 urodzin P.P.H.U. MISZBUD i Wygraj Łazienkę za 10 000 zł. Łazienka zostanie wykonana produktami ATLAS oraz SOUDAL i wyposażona w ceramikę firmy KOŁO. Wentylację dla zwycięzcy konkursu dostarczy firma AWENTA. Ekipa remontowo-budowlana MISZBUD wykona łazienkę narzędziami KUBALA.  Konkurs skierowany jest do wszystkich detalicznych klientów firmy, którzy w okresie od 01.09.2014 do 31.11.2014 r. dokonali jednorazowego zakupu za kwotę 100 zł. BRUTTO w sklepie E-NOBI, Ruszków Pierwszy ul. Bogumiła 109.

Jak wygrać łazienkę:

 

Wystarczy wypełnić formularz konkursowy z odpowiedzią na pytanie: Jak powinna wyglądać Twoja wymarzona łazienka? i załączyć do niego fotografie łazienki, w której miałby być wykonany remont. Takie zgłoszenie należy wrzucić do urny znajdującej się w sklepie E-NOBI. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, której wymarzona łazienką wyróżni się oryginalnością i pomysłowości. Należy pamiętać, że odpowiedzi mogą mieć charakter całkowicie abstrakcyjny.

Zdjęcie dołączone do zgłoszenia może zostać wydrukowane na dowolnym papierze, ale musi posiadać minimum 13x10 cm.

Wyłonienie zwycięzcy:

 

Wszystkie zgłoszenia w konkursie zostaną sprawdzone i ocenione przez komisję konkursową, która ostatecznie wyłoni jednego zwycięzcę nagrody w okresie 1 grudnia 2014 r. - 14 grudnia 2014. Już po tym terminie informacje nt. zwycięzcy będą dostępne w punkcie handlowym E-NOBI.

Sponsorami nagrody głównej są:

P.P.H.U. MISZBUD, KOŁO, ATLAS, SOUDAL, AWENTA, KUBALA TIKKURILA

Więcej szczegółów dostępnych u pracowników sklepu E-NOBI pod adresem Ruszków Pierwszy ul. Bogumiła 109

Uwaga: Konkurs nie jest skierowany do klientów sklepu internetowego e-nobi.pl

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin konkursu s. 1

Regulamin konkursu s. 2

Regulamin konkursu s. 3

 

 

 

Nasz sklep z materiałami budowlanymi: e-nobi.pl

Centrum Obsługi Klienta

Masz pytania?
Chcesz się czegoś dowiedzieć?
+48 602 643 989
Formularz kontaktowy