Fasada Roku 2011! Koło reprezentowane przez firmę MISZBUD

Fasada RokuPlebiscyt Fasada Roku organizowany jest od 5 lat przez firmę Baumit, producenta wysokiej jakości materiałów budowlanych . Ma on na celu docenić inwestorów, architektów i wykonawców stosujących kompletną technologię Baumit. W tegorocznej edycji wszystkie zgłoszone obiekty rywalizują o zwycięstwo w sześciu kategoriach. Jury plebiscytu Fasada Roku obradowało w lutym 2012, a w jego skład weszli: Ryszard Szymański z firmy Baumit, Katarzyna Baranowska z Fundacji Twórców Architektury, Małgorzata Makowska z czasopisma Architektura Murator, Irena Walczak z wydawnictwa Murator, a także Roman Rutkowski z Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, Józef Adamowski z Wydziału Budownictwa Politechniki Wrocławskiej oraz Andrzej Poniewierka z Dolnośląskiej Izby Architektów. Ogłoszenie zwycięzców i wyróżnionych nastąpi wiosną bieżącego roku w czasie uroczystej gali.

W plebiscycie Fasada Roku 2011 znalazły się również dwa obiekty zgłoszone przez firmę P.P.H.U. MISZBUD, które rywalizują w kategorii: "Budynek po rekonstrukcji i adaptacji (poza budynkami z wielkiej płyty)". Są nimi: Ratusz Miejski, mieszczący się przy ul. Stary Rynek 1, w Kole i Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej mieszczący się przy ul. Poniatowskiego 25, w Kole. Obie modernizacje obiektów przeprowadzone były przez przedsiębiorstwo Miszbud występujące w charakterze lidera konsorcjum i generalnego wykonawcy.

Obiekty zgłoszone do konrsu Fasada Roku przez firmę MISZBUD: Ratusz Miejski, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Więcej zdjęć TUTAJ

Więcej informacji na temat samego konkursu: Fasada Roku.

Produkty Baumit dostępne w naszym sklepie internetowym: BAUMIT

Pozdrawiam

Zespół P.P.H.U. MISZBUD

Nasz sklep z materiałami budowlanymi: e-nobi.pl

Centrum Obsługi Klienta

Masz pytania?
Chcesz się czegoś dowiedzieć?
+48 602 643 989
Formularz kontaktowy