Oferta

Usługi dla Budownictwa:

Budowa to nasza pasja dlatego z zaangażowaniem, finezją i precyzją podchodzimy do każdej realizacji i z chęcią podejmujemy się nowych wyzwań, nieustannie podnosząc nasz profesjonalizm, doświadczenie i kwalifikacje. Ofertę kierujemy do wszystkich tych, którzy chcą budować solidnie i estetycznie korzystając z usług fachowców i specjalistów z każdej dziedziny, a także z rozsądnej i przystępnej ceny.

W zakres wykonywanych przez nas usług wchodzą kompleksowe remonty, modernizacje i adaptacje oraz budowa nowych obiektów zarówno w stanie surowym jak i deweloperskim. Na każdym etapie budowy służymy fachowym doradztwem w sprawach technicznych jak i technologicznych. Duży nacisk kładziemy na wysoką jakość stosowanych materiałów budowlanych, oferując klientom tylko sprawdzone i godne polecenia rozwiązania.

Nasi klienci cieszyć się mogą z optymalnych rozwiązań dostępnych na rynku, zarówno w kwestii stosowanych maszyn, narzędzi oraz technologii jak i wykonywania prac zgodnie z najlepszymi osiągnięciami sztuki budowlanej.

Realizowane przez nas inwestycje są pod stałą opieką fachowców, czuwających nad właściwym ich przeprowadzeniem i optymalizujących czas pracy, dzięki czemu nasze budowy wykonujemy w możliwie najkrótszym terminie.

Prowadzone przez nas usługi wyceniane są indywidualnie poprzez sporządzenie właściwego kosztorysu dotyczącego zakresu prac. Na jego podstawie podpisujemy z inwestorem umowę o świadczenie usług budowlanych.

Nasze prace realizujemy na terenie całego Kraju.

Na wszystkich budowach realizujemy prace instalatorskie. Wykonujemy instalacje elektryczne, hydrauliczne oraz wentylacyjne.

Oferujemy:

  • Budowy nowych obiektów w stanie surowym i dewoloperskim - domy, obiekty użytkowe, hale
  • Modernizacje - przebudowy istniejących obiektów
  • Remonty generalne - przebudowy ścian, wymiany okładzin podłogowych, ściennych, sufitowych, pokryć dachowych
  • Termomodernizacje - ocieplenia budynków

W sprawie inwestycji budowlanych prosimy o kontakt:

tel. 602 643 989

Zapraszamy na podstronę realizację gdzie obejrzeć można wykonywane przez nas prace budowlane.
 
Market Budowlany E-NOBI.PL

Sprzedaż materiałów budowlanych i hydraulicznych prowadzimy w nowoczesnym punkcie handlowym oraz za pośrednictwem internetu.

Nasi doradcy handlowi pomogą Państwu w doborze najlepszych rozwiązań budowlanych.

Ruszków Pierwszy,
ul. Bogumiła 109,
62-604 Kościelec

tel. 63 27 25 546
http://e-nobi.pl

Zapraszamy Państwa serdecznie do współpracy. Wszelkie informację uzyskacie Państwo kontaktując się z odpowiednimi działami dostępnymi na podstronie KONTAKT.

Nasz sklep z materiałami budowlanymi: e-nobi.pl

Centrum Obsługi Klienta

Masz pytania?
Chcesz się czegoś dowiedzieć?
+48 602 643 989
Formularz kontaktowy